👮‍♀️💻 Spotkanie z funkcjonariuszkami Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości

Powiększ obrazPrelekcja -młodzież dowiedziała się, jak bezpiecznie korzystać z Internetu, unikać zagrożeń w sieci

📅 W dniu 29 kwietnia 2026 r. uczniowie klas 7 i 8 uczestniczyli w spotkaniu z policjantkami z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości (CBZC). 👮‍♀️💻 Podczas prelekcji młodzież dowiedziała się, jak bezpiecznie korzystać z Internetu, unikać zagrożeń w sieci oraz reagować na cyberprzemoc i oszustwa internetowe. Spotkanie było cenną lekcją odpowiedzialnego korzystania z nowoczesnych technologii. 🌐🔒