Uczniowie klas 4A i 4B uczestniczyli w wycieczce do Berlina 🇩🇪. Podczas pobytu w stolicy Niemiec mieli okazję zobaczyć najważniejsze zabytki i miejsca związane z historią oraz kulturą tego miasta 🏛️.
Wyjazd był nie tylko doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy, ale także do integracji uczniów i wspólnego spędzenia czasu 🤝. Piękna pogoda ☀️, ciekawe miejsca oraz liczne atrakcje sprawiły, że uczestnicy wrócili do domu pełni wrażeń i nowych doświadczeń 😊.
📸 Wycieczka do Berlina na długo pozostanie w pamięci uczniów jako wartościowa lekcja historii, geografii i kultury poza szkolną ławką. 🌍✨



