🇵🇱 Edukacja z Wojskiem🪖

Powiększ obrazedukacja z wojskiem

W czerwcu uczniowie klas 3 i 4 uczestniczyli w programie „Edukacja z Wojskiem” 🇵🇱. Zajęcia zostały przeprowadzone przez żołnierzy Wojska Polskiego 🪖, którzy w ciekawy i przystępny sposób przekazali uczniom wiedzę na temat bezpieczeństwa, reagowania w sytuacjach kryzysowych oraz zasad udzielania pierwszej pomocy 🚑.

Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali pytania 🙋‍♀️🙋‍♂️ i mieli okazję poznać specyfikę służby wojskowej. Zajęcia były cenną lekcją odpowiedzialności, bezpieczeństwa i postaw obywatelskich ⭐.

Dziękujemy żołnierzom za interesujące spotkanie oraz przekazaną wiedzę! 👏😊🇵🇱