Jesteś tutaj:

Miesiąc: październik 2024

Więcej o Dzień chłopaka

Mamy w klasie chłopaków, czasami „toczymy z nimi wojny” ale przecież lubimy ich. Z okazji Dnia Chłopaka zrobiliśmy dla nich prezenty. Całkiem ładnie nam wyszły.

Dorota Chrzanowska

Więcej o Ratujemy i uczymy ratować

Z okazji przypadającego 16 października Światowego Dnia Przywracania Akcji Serca odbyły się w naszej szkole zajęcia w ramach programu edukacyjnego Ratujemy i uczymy ratować Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzieci z klas 1-3 brały udział w zajęciach podczas których ćwiczyły praktyczne umiejętności. Wiedzą jak ocenić stan swojego bezpieczeństwa, oceniają stan poszkodowanego, potrafią wezwać pomoc i co najważniejsze umieją wykonać czynności ratujące życie, czyli oddechy ratownicze i masaż serca. Prowadzące zajęcia pani Agnieszka Strycharczyk i Jagoda Rotnicka Płocha są ze swoich podopiecznych bardzo dumne.

Jagoda Rotnicka Płocha

Więcej o Zdrowy piątek

11 października z okazji kolejnego zdrowego piątku najmłodsza grupa w naszej szkole robiła owocowe szaszłyki. Było zdrowo i kolorowo. Dziękujemy rodzicom za włączenie się do akcji.

Marta Chahta

Więcej o Zdrowe śniadanie klasy 2a

My o swoje zdrowie dbamy, warzywa i owoce chętnie zjadamy.

Gosia Golakiewicz

S. Gajewska

Więcej o Wystawka gotowa :)

S. Gajewska

Więcej o Kolekcja warzywno-kasztanowa :)

Dziś uczniowie w świetlicy wykonali cudowne pracę z wykorzystaniem warzyw, kasztanów, żołędzi, liści i innych dodatków. Zaangażowanie było ogromne! 🙂

S. Gajewska

 

S. Gajewska

Więcej o Spotkanie z kotem Mleczysławem

W październiku rozmawiamy na zajęciach w świetlicy oraz w ramach kół zainteresowań o wartościach odżywczych mleka. Dowiedzieliśmy się jakie cenne witaminy i minerały zawiera mleko,skąd pochodzi, jak należy je kupować i przechowywać. Rozmawialiśmy o produktach mlecznych i wymienialiśmy się przepisami na ulubione mleczne potrawy. Wygrał sernik! Mniam. Po warsztatowej części zajęć wykonaliśmy karty pracy związane z tematem. Teraz z apetytem czekamy na kolejną dostawę mleka w ramach akcji Mleko w szkole.

Jagoda Rotnicka Płocha

Do góry

Przejdź do treści