♻️ Zapraszamy do udziału w konkursie
📌 REGULAMIN KONKURSU EKO
1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 23.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej.
3. Udział w konkursie jest dobrowolny.
4. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej wiosnę w swojej okolicy.
5. Praca może mieć formę wyklejanki lub pracy przestrzennej.
6. W pracy należy wykorzystać materiały ekologiczne oraz surowce wtórne.
7. Format pracy jest dowolny.
8. Każda praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz zawierać numer telefonu do opiekuna. Dane uczestnika są niezbędne do przekazania informacji o ewentualnej wygranej oraz sposobie odbioru nagrody.
9. Prace należy dostarczyć do sekretariatu szkoły do dnia 25 maja 2026 r.
10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka 31 maja 2026 r. około godziny 14:00.
11. Organizator przewiduje nagrodę główną oraz 3 wyróżnienia.
12. Do pracy należy dołączyć zgodę rodzica na udział dziecka w konkursie.
🎨 Liczy się kreatywność i dobra zabawa!




