🇵🇱🌸 Majowe święta 🌸🇵🇱
Opublikowano w dniu
"AŻEBY SIĘ STALI TWARDZI JAK GRANIT, A DUSZE MIELI CZYSTE I GŁĘBOKIE JAK MORZE…" M. Zaruski
Jesteś tutaj:
Opublikowano w dniu
Opublikowano w dniu
Z przyjemnością informujemy o wynikach szkolnego konkursu „Przygody Kota Umbriagi”. ✨
🥇 I miejsce – Hanna Lutyńska
🥈 II miejsce – Max Grochowski, SP 23
🥉 III miejsce – Matylda Wożniak, SP 23
🌟 Wyróżnienia:
👏 Milana Melenczuk, SP 23
👏 Lena Brudnowska, SP 23
🥇 I miejsce – Mikołaj Goła, SP 12
🥈 II miejsce – Tomasz Pop…, SP 14
🥉 III miejsce – Weronika Wilorzęc, SP ?
🌟 Wyróżnienia:
👏 Tymon Kinczor, SP 12
👏 Anastazja Jarmuzek, SP 14
👏 Michalina Klepacka, SP 23
👏 Hania Arnat, SP 14
💐 Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i piękne prace konkursowe. 🎨🖌️
🎁 Po odbiór nagród zapraszamy 31.05.2026 r. od godz. 11.00 podczas 👨👩👧👦 festynu rodzinnego na boisku szkolnym SP 23 w Szczecinie, ul. Miernicza 10. 📍
🌈 Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania pasji rysowania! ✏️🖍️
Opublikowano w dniu
Z przyjemnością informujemy o wynikach szkolnego konkursu „Słowo na Fali”. ✨
🥇 I miejsce – Zuzanna Łubiarz, SP 23
🥈 II miejsce – Julia Kozak, SP 37
🥉 III miejsce – Natalia Urlych, SP
🌟 Wyróżnienia:
👏 Matylda Wożniak, SP 23
👏 Kajetan Drewniak, SP 37
👏 Karina, SP 37
💐 Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i piękne prace konkursowe. 🎨📖
🎁 Po odbiór nagród zapraszamy 31.05.2026 r. od godz. 11.00 podczas 👨👩👧👦 festynu rodzinnego na boisku szkolnym SP 23 w Szczecinie, ul. Miernicza 10. 📍
🌟 Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania pasji! 🌈📚
Opublikowano w dniu
📅 W dniu 29 kwietnia 2026 r. uczniowie klas 7 i 8 uczestniczyli w spotkaniu z policjantkami z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości (CBZC). 👮♀️💻 Podczas prelekcji młodzież dowiedziała się, jak bezpiecznie korzystać z Internetu, unikać zagrożeń w sieci oraz reagować na cyberprzemoc i oszustwa internetowe. Spotkanie było cenną lekcją odpowiedzialnego korzystania z nowoczesnych technologii. 🌐🔒
Opublikowano w dniu
📅 Dnia 30 kwietnia 2026 roku w auli naszej szkoły odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W wydarzeniu wzięła udział pani dyrektor Beata Jagodzińska, pani wicedyrektor Agnieszka Głowacka-Gruszka, nauczyciele oraz uczniowie, którzy tego dnia z dumą prezentowali się w odświętnych strojach galowych. 🎶 Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie uczniowie klasy 2a, 2b oraz uczennice Jagoda Majuch i Julia Kowal zaprezentowali montaż słowno-muzyczny pod tytułem ,,Witaj Maj, Trzeci Maj”. 🎭 Młodzi artyści przybliżyli zgromadzonym tło historyczne tamtych wydarzeń, wcielając się w role postaci historycznych, w tym króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. 👑 Recytację wierszy przeplatały pieśni patriotyczne, wśród których najgłośniej wybrzmiała pieśń „Witaj, majowa jutrzenko”. 🎵 🤍❤️ Podniosłą atmosferę akademii podkreślała wyjątkowa, biało-czerwona dekoracja oraz galowy ubiór występujących, ozdobiony przypiętymi do piersi biało-czerwonymi kotylionami. 🎀 Wydarzenie zakończyło się przemówieniem Pani Dyrektor i podziękowaniami dla uczniów i nauczycieli zaangażowanych w organizację tego patriotycznego spotkania. 👏🇵🇱
Organizatorzy: Małgorzata Maj, Natalia Terlecka, Marzena Sikora