Jesteś tutaj:

Dzień: 2026-05-25

Więcej o 🇵🇱🌸 Majowe święta 🌸🇵🇱

Z okazji Święta Pracy, Dnia Flagi i Święta Konstytucji 3 Maja zrobiliśmy kwiatki w barwach naszej flagi. 🌺🤍❤️ Znamy naszą historię i szanujemy nasze symbole narodowe. 🇵🇱✨

Dorota Chrzanowska

Z przyjemnością informujemy o wynikach szkolnego konkursu „Przygody Kota Umbriagi”. ✨

📚 Klasy 3

🥇 I miejsce – Hanna Lutyńska
🥈 II miejsce – Max Grochowski, SP 23
🥉 III miejsce – Matylda Wożniak, SP 23

🌟 Wyróżnienia:
👏 Milana Melenczuk, SP 23
👏 Lena Brudnowska, SP 23

📚 Klasy 2

🥇 I miejsce – Mikołaj Goła, SP 12
🥈 II miejsce – Tomasz Pop…, SP 14
🥉 III miejsce – Weronika Wilorzęc, SP ?

🌟 Wyróżnienia:
👏 Tymon Kinczor, SP 12
👏 Anastazja Jarmuzek, SP 14
👏 Michalina Klepacka, SP 23
👏 Hania Arnat, SP 14

💐 Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i piękne prace konkursowe. 🎨🖌️

🎁 Po odbiór nagród zapraszamy 31.05.2026 r. od godz. 11.00 podczas 👨‍👩‍👧‍👦 festynu rodzinnego na boisku szkolnym SP 23 w Szczecinie, ul. Miernicza 10. 📍

🌈 Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania pasji rysowania! ✏️🖍️

Z przyjemnością informujemy o wynikach szkolnego konkursu „Słowo na Fali”. ✨

🥇 I miejsce – Zuzanna Łubiarz, SP 23
🥈 II miejsce – Julia Kozak, SP 37
🥉 III miejsce – Natalia Urlych, SP

🌟 Wyróżnienia:
👏 Matylda Wożniak, SP 23
👏 Kajetan Drewniak, SP 37
👏 Karina, SP 37

💐 Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i piękne prace konkursowe. 🎨📖

🎁 Po odbiór nagród zapraszamy 31.05.2026 r. od godz. 11.00 podczas 👨‍👩‍👧‍👦 festynu rodzinnego na boisku szkolnym SP 23 w Szczecinie, ul. Miernicza 10. 📍

🌟 Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania pasji! 🌈📚

Więcej o 👮‍♀️💻 Spotkanie z funkcjonariuszkami Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości

📅 W dniu 29 kwietnia 2026 r. uczniowie klas 7 i 8 uczestniczyli w spotkaniu z policjantkami z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości (CBZC). 👮‍♀️💻 Podczas prelekcji młodzież dowiedziała się, jak bezpiecznie korzystać z Internetu, unikać zagrożeń w sieci oraz reagować na cyberprzemoc i oszustwa internetowe. Spotkanie było cenną lekcją odpowiedzialnego korzystania z nowoczesnych technologii. 🌐🔒

Więcej o 🇵🇱 WIWAT MAJ, TRZECI MAJ! 🇵🇱

📅 Dnia 30 kwietnia 2026 roku w auli naszej szkoły odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W wydarzeniu wzięła udział pani dyrektor Beata Jagodzińska, pani wicedyrektor Agnieszka Głowacka-Gruszka, nauczyciele oraz uczniowie, którzy tego dnia z dumą prezentowali się w odświętnych strojach galowych. 🎶 Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie uczniowie klasy 2a, 2b oraz uczennice Jagoda Majuch i Julia Kowal zaprezentowali montaż słowno-muzyczny pod tytułem ,,Witaj Maj, Trzeci Maj”. 🎭 Młodzi artyści przybliżyli zgromadzonym tło historyczne tamtych wydarzeń, wcielając się w role postaci historycznych, w tym króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. 👑 Recytację wierszy przeplatały pieśni patriotyczne, wśród których najgłośniej wybrzmiała pieśń „Witaj, majowa jutrzenko”. 🎵 🤍❤️ Podniosłą atmosferę akademii podkreślała wyjątkowa, biało-czerwona dekoracja oraz galowy ubiór występujących, ozdobiony przypiętymi do piersi biało-czerwonymi kotylionami. 🎀 Wydarzenie zakończyło się przemówieniem Pani Dyrektor i podziękowaniami dla uczniów i nauczycieli zaangażowanych w organizację tego patriotycznego spotkania. 👏🇵🇱

Organizatorzy: Małgorzata Maj, Natalia Terlecka, Marzena Sikora

Do góry

Przejdź do treści